آب اکسیژنه جایگزین سبز و سالمی بجای سفیدکننده یا وایتکس

ساخت وبلاگ
چکیده :  آب اکسیژنه یک بطری آب اکسیژنه 3 درصد، جایگزین سبز و سالمی برای سفیدکننده یا وایتکس است،و در عین حال... با عنوان : آب اکسیژنه جایگزین سبز و سالمی بجای سفیدکننده یا وایتکس بخوانید :

 آب

یک بطری آب اکسیژنه 3 درصد، است،و در عین حال که قدرت سفید کنندگی آن با وایتکس برابر است قیمتش هم بسیار ارزانتر و بصرفه‌تراست.

● برای سرویس بهداشتی :

نیم پیمانه آب اکسیژنه را در کاسه توالت بریزید و بگذارید بیست دقیقه بماند. بعد با برس و آب کاملا تمیز و سفید می‌شود.

● درز بین سرامیک‌ها:

اگر در میان سرامیک‌ها و درز کاشی‌ها زنگار گرفتگی و تغییر رنگ یا کپک مشاهده کردید اول تمام سطح را کاملا خشک کنید. بعد آب اکسیژنه را اسپری کنید و بگذارید نیم ساعت بماند. حالا با یک مسواک کهنه به جان آلودگی‌ها بیفتید و آنرا مثل روز اول سفید و تمیز تحویل بگیرید. البته بسته به مقدار کپک و رسوبات و تغییر رنگ ، ممکن است لازم باشد این مراحل را یک یا چند بار تکرارکنید.

● در آشپزخانه :

از آنجاییکه آب اکسیژنه سمی نیست می‌توانید در اطراف مواد غذایی آشپزخانه خود با خیال راحت از آن برای پاک‌کردن سطوح استفاده‌کنید. آب اکسیژنه برای تمیز کردن یخچال و ماشین ظرفشویی و همینطور ضدعفونی کردن تخته گوشت و اسفنج‌ها هم عالی‌است!

نکته: اگر خواستید آب اکسیژنه را در یک بطری اسپری کننده بریزید حتما توجه کنید که بطری شفاف نباشد. چون اگر در معرض نور قرار بگیرد تاثیر خود را از دست می‌دهد.

برچسب‌ها: آب اکسیژنه جایگزین سبز و سالمی بجای سفیدکننده یا و...
نویسنده : بازدید : 17 تاريخ : چهارشنبه 20 دی 1396 ساعت: 12:36