بی‌خطرترین ضدعفونی‌کننده طبیعی.آب اکسیژنه | بلاگ

بی‌خطرترین ضدعفونی‌کننده طبیعی.آب اکسیژنه

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

آب اکسیژنه که ترکیبی از آب و اکسیژن است، موثرترین و در عین حال بی‌خطرترین پاک‌کننده و ضدعفونی‌کننده طبیعی در جهان است که باکتری‌ها و میکروب‌های بیماری‌زا را از بین می‌برد.

 

به گزارش سرویس «سلامت» ایسنا، این مایع شفاف برای پاکسازی محیط خانه و آشپزخانه از باکتری و از بین بردن جرم، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

آب اکسیژنه ظرفیت اکسیدسازی بالایی دارد و می‌تواند میکروب‌ها را از بین ببرد و به همین دلیل مناسب‌ترین ماده برای حفظ بهداشت محیط است.

 

همچنین برای آن که سیستم دفاعی بدن به درستی وظیفه خود را انجام دهد، بدن آب اکسیژنه را برای مقابله با عفونت‌ها تولید می‌کند. گلبو‌ل‌های سفید خون، آب اکسیژنه را به عنوان اولین راه دفاعی علیه باکتری‌ها، ویروس‌ها و مواد سمی تولید می‌کنند.

 

همچنین آب اکسیژنه قابلیت بالایی در پاکسازی سطوح کثیف دارد. در مطالعه‌ای مشخص شد پاکسازی سطوح بیمارستانی با استفاده از آب اکسیژنه بخش قابل توجهی از میکروب‌ها را از بین می‌برد.

 

به گزارش ایسنا به نقل از ارگانیک، این ماده به دلیل قابلیت بالای باکتری‌زدایی برای درمان عفونت‌های داخلی، مشکلات سینوس، عفونت گوش و آکنه همچنین برای ضدعفونی کردن سبزیجات استفاده می‌شود.

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : جمعه 19 شهريور 1395 ساعت: 11:54